e-mail: biuro@driftel.pl
tel: 505 006 924
OFERTA

Szukasz szkoły, która przygotuje Cię do państwowego egzaminu na prawo jazdy?  Dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe podejście. W cenie kursu zapewniamy 30 godzin teorii i 30 godzin zajęć praktycznych. Oferujemy również kompletne materiały szkoleniowe i dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej szybkie przygotowanie się do testu przeprowadzanego w części teoretycznej. Proponujemy też jazdy doszkalające dedykowane osobom, które chcą przygotować się do egzaminu po długiej przerwie.

 

W trakcie szkoleń praktycznych stawiamy na poznanie tras egzaminacyjnych, abyś czuł się pewniej „za kółkiem”. Chcemy, abyś umiał odnaleźć się w każdej, nawet nietypowej, sytuacji na drodze. Uczymy myślenia, przewidywania, wskazujemy możliwe zagrożenia. Dzięki partnerskiej relacji z instruktorem nauka odbywa się w sposób efektywny, w przyjemnej atmosferze. Zajęcia praktyczne prowadzimy w samochodach marek Toyota Yaris (2017) i Hyundai i20.

 

Staramy przekazywać się wiedzę teoretyczną w ciekawy i łatwy do zapamiętania sposób. Zajęcia prowadzimy w „Międzynarodowym Domu Kultury”  w Międzyzdrojach przy ul. Bohaterów Warszawy 20  (sala komputerowa) oraz Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Wolinie ul. Słowiańska 2 (sala nr 101). Miejsca charakteryzują się dogodną lokalizacją.

 

Zapewniamy konkurencyjne ceny i rabaty dla osób, które trafia do nas z polecenia. Wyróżnia nas wysoki współczynnik zdawalności. Prowadzona przez nasz szkoła cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Zajęcia dostosowujemy do indywidualnych grafików. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Do naszych niewątpliwych atutów należy również wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.