e-mail: biuro@driftel.pl
tel: 505 006 924
OFERTA

Szukasz szkoły, która przygotuje Cię do państwowego egzaminu na prawo jazdy?  Dobrze trafiłeś! Oferujemy kompleksowe podejście. W cenie kursu zapewniamy 30 godzin teorii i 30 godzin zajęć praktycznych. Oferujemy również kompletne materiały szkoleniowe i dostęp do platformy umożliwiającej szybkie przygotowanie się do testu przeprowadzanego w części teoretycznej. Proponujemy też jazdy doszkalające dedykowane osobom, które chcą przygotować się do egzaminu po długiej przerwie.

 

W trakcie szkoleń praktycznych stawiamy na poznanie tras egzaminacyjnych, abyś czuł się pewniej „za kółkiem”. Chcemy, abyś umiał odnaleźć się w każdej, nawet nietypowej, sytuacji na drodze. Uczymy myślenia, przewidywania, wskazujemy możliwe zagrożenia. Dzięki partnerskiej relacji z instruktorem nauka odbywa się w sposób efektywny, w przyjemnej atmosferze. Zajęcia praktyczne prowadzimy w samochodach marek Toyota Yaris (2017) - identyczne jak na egzaminie w WORD Szczecin.

 

Staramy przekazywać się wiedzę teoretyczną w ciekawy i łatwy do zapamiętania sposób. Zajęcia prowadzimy w „Międzynarodowym Domu Kultury”  w Międzyzdrojach przy ul. Bohaterów Warszawy 20  (sala komputerowa) . Miejsce charakteryzuje się dogodną lokalizacją.

 

Zapewniamy konkurencyjne ceny i rabaty dla osób, które trafia do nas z polecenia. Wyróżnia nas wysoki współczynnik zdawalności. Prowadzona przez nasz szkoła cieszy się wieloma pozytywnymi opiniami. Zajęcia dostosowujemy do indywidualnych grafików. Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Do naszych niewątpliwych atutów należy również wieloletnie doświadczenie w nauce jazdy. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 

 

Kursy

Opis kursu

Cena

Kat.B

standart

30 godzin jazd + teoria

około 2 miesięcy

3600 zł

Kat.B

ekspres

30 godzin jazd

do 1 miesiąca

4500 zł

Kat.B

super ekspres

30 godzin jazd

14 dni

4900 zł

Kat.B

rozszerzony

40 godzin jazd + teoria

4600 zł

 

Kat.B

teoria

stacjonarny/online

Stacjonarny z instruktorem

i Ratownikiem Medycznym

Online i Ratownik Medyczny

300 zł